شهرداری منطقه 4

امام خمینی: (محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است)
بازدید شهردار منطقه 4 از فعالیت های عمرانی در مناطق کم برخوردار منطقه

بازدید شهردار منطقه 4 از فعالیت های عمرانی در مناطق کم برخوردار منطقه

نویسنده: اپراتور سایت/جمعه, 19 اردیبهشت,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

       بازدید شهردار منطقه 4 از فعالیت های عمرانی در مناطق کم برخوردار منطقه / تشریح فعالیت های فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 توسط شهردار منطقه

 

         دکتر عبدی شهردار منطقه 4 ارومیه ضمن بازدید از فعالیت های عمرانی مناطق کم برخوردار منطقه اقدامات و فعالیت های  فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 را تشریح کرد.

 

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4، دکتر عبدی در حاشیه بازدید از  فعالیت های عمرانی در مناطق کم برخوردار منطقه 4 با قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری منطقه 4 در اجرای برنامه های مصوب این معاونت گفت: در سال گذشته ، مرمت نوارهای حفاری شامل توسعه و انشعاب  به مقدار 35000متر مربع، خاکبرداری به مساحت 173متر مکعب، زیر سازی به مساحت 45500متر مربع،  پیاده رو سازی شامل بتن پلاک به مساحت 3785متر مربع در بخش های مختلف حوزه فعالیت شهرداری منطقه 4 انجام شده است.

 

      شهردار منطقه 4 ادامه داد : در این مدت همچنین کانال کشی به طول 273متر ، دیوار حائل به طول 87متر ، دال بتنی به تعداد 267قالب و ، پل های فلزی به طول 59متر در این منطقه اجرا شده است.

 

      دکتر عبدی، آسفالت آستر به متراژ23300متر مربع، آسفالت رویه به متراژ 54500متر مربع، جداول با کانیو به طول 3277متر طول، تک جدول به مساحت 515متر طول و اجرای جوب و جدول به مساحت 2605 متر طول را از دیگر فعالیت های فنی و عمرانی منطقه 4 در سال گذشته عنوان کرد.

 

      گفتنی است در این بازدید تعدادی از شهروندان ساکن در این مناطق مسائل و مشکلات خود را با دکتر عبدی شهردار منطقه 4 مطرح و ایشان نیز دستورات لازم را برای حل مشکلات آنان صادر کرد.

تعداد نمایش ها (46)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

معرفی شهردار

دکتر فرخ عبدی 

شهردار منطقه 4

اعلانات

افزودن محتوا...

آمار بازدید
دی ان ان