شهرداری منطقه 4

امام خمینی: (محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است)
جلسه کمیته درآمد منطقه 4 شهرداری ارومیه

جلسه کمیته درآمد منطقه 4 شهرداری ارومیه

نویسنده: اپراتور سایت/دوشنبه, 06 اردیبهشت,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

جلسه کمیته درآمد منطقه 4 شهرداری ارومیه

به گزارش روابط عمومی منطقه4:

این جلسه  با حضورعلی شایگان مدیر شهرداری منطقه4، آقای جعفری  مسئول حراست منطقه، خانم شاکرمعاونت مالی و اقتصادی ، آقای اسدی معاونت شهرسازی و معماری ، آقای نوحه گری معاونت زیربنایی و حمل و نقل و دیگر مسئولان منطقه4 با  محوریت بررسی موضوع افزایش سطح درآمد و جذب بودجه حداکثری برگزار شد.

دکتر شایگان مدیر شهرداری منطقه 4 در جلسه کمیته درآمدی بر ضرورت تشکیل جلسات با هدف ارتقای درآمد‌زایی منطقه و پیگیری هر چه بیشتر وضعیت مطالبات تاکید کرد.

وی با اشاره به بدهی پرونده‌های کمیسیون ماده ۱۰۰ به شهرداری منطقه4 عنوان کرد: منطقه مکلف است هر چه زودتر نسبت به اخذ طلب خود از این پرونده ها اقدام کند.

ایشان در ادامه افزود: ارائه آمار بدهکاران تجاری، شناسایی و معرفی همه واحدهای تجاری غیر مجاز سطح منطقه برای تهیه گزارش کارشناسی و ارجاع به کمیسیون ماده صد جهت اخذ تصمیم و همچنین شناسایی تمامی تخلفات ساخت و سازها باید در دستور کار قرار گیرد.

وی در پایان افزود: وصول به موقع درآمدهای پیش‌بینی شده، مدیریت منطقه را در ارائه خدمات کارآمد و مکفی و نیز تحقق اهداف، برطبق برنامه‌های تدوین شده یاری ‌می‌کند لذا بسیار ضروری به نظر می‌رسد، عوامل مؤثر در معوق شدن مطالبات شهرداری شناسایی شده و راهکارهایی جهت چگونگی وصول آن پیشنهاد و اجرا شود.

شایگان  در جلسه کمیته درآمدی بر تلاش همه جانبه بخش‌های مختلف برای وصول درامدهای مصوب و رویکرد مشارکت محوری در موضوعات درآمدی تأکید کرد.

وی افزود: در میان بخش‌هاى مختلف مدیریت شهرى، تامین منابع مالى و درآمدى شهردارى ها اهمیت ویژه اى دارد زیرا ازیک سو کسب درآمد شهردارى ها تاثیر عمده اى در ارائه خدمات به شهروندان دارد و از سوى دیگرفقدان درآمد کافى نه تنها سبب عدم ایجاد خدمات ضرورى در شهرمی‌شود بلکه اساسا اجراى تمامى طرح ها و برنامه هاى شهرى را با مشکل مواجه خواهد ساخت.

وی همچنین بررسی پرونده‌های در دست اقدام را در اولویت بندی مطالبات بر حسب زمان و تاریخ از راههای رسیدن سریع‌تر به مطالبات دانسته و گفت: باید در نحوه تامین منابع و رفع مشکلات منطقه همگی با هم و با تبادل نظر و کمک به یکدیگر تلاش کنیم.

شایگان  با بیان اینکه باید بستر لازم جهت اعتمادسازی مردم به مجموعه شهرداری ایجاد شود، تصریح کرد: یکی از راهکارهای افزایش درآمد، تعامل و همکاری دو سویه شهروندان با شهرداری است که نتیجه آن علاوه بر کسب درآمد بیشتر برای شهرداری وارائه خدمات شهری مناسب‌تر به همشهریان است.

تعداد نمایش ها (6)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

معرفی شهردار

 دکتر علی شایگان

 شهردارمنطقه 4

اعلانات

افزودن محتوا...

آمار بازدید
دی ان ان