شهرداری منطقه 4

امام خمینی: (محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است)
دکتر علی شایگان بمناسبت وقایع ۱۴ و ۱۵ خردادماه پیامی صادر کرد

دکتر علی شایگان بمناسبت وقایع ۱۴ و ۱۵ خردادماه پیامی صادر کرد

نویسنده: اپراتور سایت/چهارشنبه, 12 خرداد,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دکتر علی شایگان بمناسبت وقایع ۱۴ و ۱۵ خردادماه پیامی صادر کرد

به گزارشروابط عمومی شهرداری منطقه4:

در این پیام آمده است: یوم الله ۱۴ خرداد، یادآور هجرانی بزرگ و یکی از حزن انگیزترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است. روزی که وداع آسمانی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره)، غمی جانکاه بر دل ملت ایران و آزادی خواهان جهان نشاند. رهبری آزاده و عالمی شایسته از تبار عالمان شجاع و استعمارستیز که با توکل و ایمان به خدا و به پشتوانه همراهی و حمایت توده های عظیم مردم، شکوه، عزت، استقلال و آزادی را برای کشور و ملت به ارمغان آورد.

 اگر چه سالها  از رحلت آن مرد الهی می گذرد اما این ملت با صبر و هوشیاری و وحدت کلمه و پیروی از فرامین رهبری، به خوبی توانسته است از انقلاب اسلامی “این میراث و یادگار ارزشمند امام راحل“ در برابر طوفان سهمگین توطئه ها و تهدیدات صیانت کند و در این راه هرگز تسلیم فشارهای دشمنان کینه توز نظام اسلامی و قدرت های زور گو نخواهد شد.

 در سی ودومین سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام‌خمینی (ره)  و پنجاه و هشتمین سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد ۴۲ ، یاد و خاطره بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی و شهدای گلگون کفن و حماسه آفرین ۱۵ خرداد را گرامی داشته، بدون شک مردم انقلابی و همیشه در صحنه ارومیه ، همگام با مردم قدرشناس ایران اسلامی، بار دیگر با حضور در پای صندوق های رای مراتب قدرشناسی و پایبندی خود به نظام اسلامی را به جهانیان نشان خواهند داد.

تعداد نمایش ها (5)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

معرفی شهردار

 دکتر علی شایگان

 شهردارمنطقه 4

اعلانات

افزودن محتوا...

آمار بازدید
دی ان ان