شهرداری منطقه 4

امام خمینی: (محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است)
طرح  ساماندهی دستفروشان در منطقه 4

طرح  ساماندهی دستفروشان در منطقه 4

نویسنده: اپراتور سایت/یکشنبه, 12 اردیبهشت,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
1/0
طرح  ساماندهی دستفروشان در منطقه 4
شهردار منطقه 4 ارومیه  از  ادامه طرح ساماندهی دستفروشان با همکاری عوامل نیروی انتظامی و سایر ارگانها در منطقه تاریخی فرهنگی ارومیه خبر داد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 4، دکتر علی شایگان گفت:معاونت خدمات شهری منطقه4 با همکاری ارگانهای مختلف،  طرح ساماندهی دستفروشان در محدوده خیابان عطایی را اجرائی میکند.
شایگان در ادامه خاطر نشان کرد: طی جلسه ای که با معاونت خدمات شهری منطقه  برگزار شد، مقرر شد طرح ساماندهی دستفروشان خیابان عطایی با همکاری مدیریت بحران و سازمان خدمات شهری شهرداری ، نیروی انتظامی و ارگانهای مختلف در معابر سطح حوزه اجرائی شده و با متخلفین برخورد شود.
 وی افزود : طی این طرح دستفروشان خیابان عطایی جمع آوری خواهندشد و لاین پیاده رو ها صرفا مختص عابرین پیاده است و در کنار آن عوامل سدمعبر منطقه 4 با تعریف محدوده استاندارد،مانع بساط گستری بیشتر دستفروشان خواهندشد.
شهردار منطقه 4 با اشاره به معضل دستفروشی در سطح این منطقه گفت: این روزها شاهد افزایش تعداد دستفروشان در محدوده مرکزی شهر هستیم که با همکاری ارگانهای مختلف، طرح ساماندهی دستفروشان را اجرائی خواهیم نمود تا آرامش را در معابر سطح حوزه برقرار سازیم.
شایگان در آخر از همکاری تمامی سازمانها و ارگانهایی که ما را اجرای این همراهی کردند تشکر و قدردانی نمود.

روابط عمومی شهرداری منطقه4

تعداد نمایش ها (3)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

معرفی شهردار

 دکتر علی شایگان

 شهردارمنطقه 4

اعلانات

افزودن محتوا...

آمار بازدید
دی ان ان