شهرداری منطقه 4

امام خمینی: (محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است)
گسترش فعالیت های عمرانی در مناطق کم برخوردار منطقه۴

گسترش فعالیت های عمرانی در مناطق کم برخوردار منطقه۴

نویسنده: خانم نسیم جعفری /جمعه, 07 آبان,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
2/0

گسترش فعالیت های عمرانی در مناطق کم برخوردار منطقه۴

فعالیت های عمرانی در مناطق کم برخوردار با حضور اکیپ های معاونت امورزیربنایی و حمل و نقل و خدمات شهری منطقه4 در حال توسعه می باشد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴:
مهندس صادق شهردار منطقه۴ در پی بازدید از مناطق کم برخوردار منطقه گفت:  متاسفانه این مناطق شهری از امکانات و خدمات شهری محروم بودند و به دنبال بازدیدهایی که در چند هفته گذشته از این مناطق داشتیم و گفت و گوی چهره به چهره با مردم، جهت رفع محرومیت و ایجاد عدالت در این مناطق طبق جلسات و برنامه ریزی های صورت گرفته فعالیت های عمرانی را در این بخش‌ها در دستور کار قرار دادیم.

وی اظهار کرد: هم اکنون اکیپ‌های عمران شهرداری در چند نقطه از این محلات در حال انجام عملیات لایروبی و اجرای کانال ، جدول گذاری زیرسازی، آسفالت ، لکه گیری و هم اکنون نیز در حال اجرای کانال سنگی هستند.
شهردار صادق در ادامه با اشاره به آسفالت و لکه گیری کوچه های کمال آباد بیان کرد:  آسفالت این کوچه ها سال‌ها ست از مطالبات شهروندان ساکن در این منطقه بود که پس چند سال انتظار هم اکنون عملیات آسفالت و لکه گیری این کوچه ها در حال انجام است.

مهندس صادق با اشاره به اینکه  اولویت منطقه۴ در بحث  خدمات عمرانی  محلات کم برخوردار است، تصریح کرد: اجرای کانال ال ارخی نیز پیش از  ۱۵  سال چشم انتظاری آغاز شده است و بر اساس بودجه، تمام تلاشمان را جهت حل مشکل این مناطق به کار خواهیم بست.
وی همچنین رسیدگی به بافت های تاریخی  را مورد تاکید قرار داد و گفت:  با توجه به نیاز برخی از معابر بافت تاریخی به مرمت ، لکه گیری و آسفالت در برنامه کاری این منطقه قرار دارد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به اجرای چندین پروژه عمرانی دیگر اشاره کرد و گفت: در حال حاضر پروژه های کانال سنگی ال آرخی انتهای شاهرخ آباد و لایروبی کانال خیابان صمدزاده نرسیده به دیگاله و کانال کمال آباد جنب میدان میوه و تره بار و سنگ فرش خیابان طالقانی از دیگر پروژه های در دست اجرای شهرداری  منطقه۴ است.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری گسترش سرانه فضای سبز شهرداری منطقه ۴ در مناطق کم برخوردار از دیگر پروژه‌های منطقه۴ هستندکه ظرف روزهای آینده کلید خواهند خورد.
روابط عمومی شهرداری منطقه۴

تعداد نمایش ها (16)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

معرفی شهردار

 

 علی صادق قلقاچی

 شهردارمنطقه 4

اعلانات

افزودن محتوا...

آمار بازدید
دی ان ان